Біо-завивка та фарбування вій та брів, корекція брів.

биозавивкаВишукано загнуті, темні вії прикрасять будь-які очі. Робити їх такими можна щодня за допомогою туші й щипців, але є варіанти й довгочасного додання віям вигину й потрібного кольору. Найбільш популярна зараз біо-завивка вій і фарбування їх натуральними барвниками.

Дуже важливо, щоб засоби були якісними, протестованими та сертифікованими. Повіки — занадто ніжні, пошкодити їх просто, а лікувати — складно. Саме тому ми працюємо на препаратах Refectocil — це австрійський бренд, який належить відомій компанії Gschwentner Haarkosmetik, яка існує з 1930 року. Продукція цієї марки виготовлена на якісній сировині та являється гіпоалергенною, ідеально підходить для тих, хто носить контактні лінзи.

Результат біо-завивки вій видний відразу, погляд стає більш відкритим, а колір очей – яскравим. Змах віями зробить приємність не тільки навколишнім, але й самій власниці виразних очей, що стали такими.

Завітавши до нас, Ви отримаєте бажаний результат, а час, який витрачався раніше на макіяж очей — приділіть чомусь іншому.

Найменування послуги Час (хв) Вартість (грн)
Біо-завивка вій 60-90 250
Фарбування вій 20 50
Фарбування брів 20 50
Корекція брів 20 50

 

Фарбування брів і вій
Ефект від фарбування вій та брів триває стільки скільки живе війка чи волосок брови — біля 3х місяців. Але на практиці виходить, що всі вії та волоски брови знаходяться на різних етапах росту, тому очікуваний ефект буде тривати 1,5 — 2 місяці, залишаючи насичений колір брів чи вій.

В наявності великій вибір кольорів:
— графітовий — для фарбування світлих волосків
— натурально-коричневий — темна і якісно фарбуючий барвник, що надає глибини кольору.
— темно-синій — для світло — русявих волосків
— чорний — що зафарбовує кожен волосок в насичений чорний колір