Кератинове відновлення волосся

Що таке кератинове відновлення волосся?


Кератин
– фібрілярний білок, який входить в склад волосся та нігтів людини. Зовнішній шар здорового натурального волосся складається майже на 90% з кератину – білка, рівень якого знижується від хімічної дії і агресивного впливу зовнішнього середовища. Що призводить до таких наслідків, як тьмяність волосся, сухість і пористість, а також січення волосся і його ламкість. Використання дивовижних властивостей кератину для догляду за волоссям дає унікальні результати. для насичення волосся кератином існує лікувальний комплекс від Італійської фірми Cestil що спеціалізується на косметиці для догляду, профілактики та лікування волосся та шкіри голови. Ідеально підібрані продукти для капілярного відновлення фібри волосини і насичення її кератином.

Натуральні боалогічно активні речовини відовлюють сухе, пористе, пошкоджене (як пофарбоване, міліроване, освітлене), так і натуральне волосся. Робить його збагаченим кератином, здоровим, еластичним.

Система вирішує серйозні проблеми пористого та безжиттєвого волосся. Відновлює кутикули за рахунок плетення міцної полімерної павутини в дзібрі волосся. Кератиновий комплекс Cestil переважає властивості традиційних засобів для відновлення завдяки полімерам, що входять в його склад, та впливають на структуру волосся в місцях, де відбулось руйнування протеїнів, які створюють тіло живої волосини.

Для кого? Для пошкодженого волосся будь-якого типу в тому числі кучерявого від природи і хімічнозавитого

Результат. Міцне, здорове еластичне , відновлене збагачене кератином волосся.

Переваги. Насичення волосся кератином. Без вмісту формальдегіду. Без ефекту вирівнювання. Тривалий результат завдяки пролонгованій дії, високий вміст натурального кератину не вносить змін в будову волосини, оскільки, сам процес кератинового відновлення не є хімічним, тобто не порушує дисульфідний зв’язок волосся і дозволяє проводити процедуру так часто, як захоче клієнт.

Креатинове відновлення (Cestil) проводиться в наступні етапи:
1 етап. Ощищення шкіри голови і волосся спеціальним шампунем і лосьйоном з постійним (10-20 хв) масажем
2 етап. Нанесення гідролізованого кератину та його подальша обробка стайлером (Спеціальний УКУ-звуковий, що комбінованою дією ультразвуку та інфрачервоних хвиль покращує проникнення кератину й сприяє закриттю кутикул. Необхідний для відновного лікування.)
3 етап. закріплення ефекту спеціальним бальзамом.

Кератинове відновлення Тривалість(хв) Вартість(грн)
Довжина 1 90-120 400
Довжина 2 120 450
Довжина 3 120-150 500

Ефективність процедури

— 4-5 процедур, частота 2 рази на тиждень,
— в цілях профілактики проводити лікування після кожного фарбування
— активні елементи зберіаються в структурі волосини, в середньому до 2-х місяців (18-20 процедур миття)
— тривалішим і більш вираженим є ефект при використанні заосбів для домашнього догляду.

 

 Відновлення волосся з ефектом ботокса Botugen

Глибоко проникає в структуру волосся, відновлює пошкоджені ділянки, наповнює їх і фіксується зсередини, надає волоссю еластичність і здоровий сяючий вигляд.

 Відновлення волосся з ефектом ботокса Botugen Час,хв Вартість,грн
Довжина 1 120 500
Довжина 2 120 800

Botolife для восстановления волос