Кератинове вирівнювання волосся Global Keratin

У наш час жінки докладають чимало зусиль на фарбування, мелірування, випрямлення волосся, хімічну завивку або укладання власних локонів. Безумовно, плойки, «прасування», лаки і пінки надають належний ефект – волосся набуває красивого і доглянутого вигляду. Але, на жаль, під дією всіх цих засобів наше волосся поступово починає втрачати здоровий вигляд, стає ламким, сухим і неслухняним. Що ж робити, адже так хочеться зберегти природну красу і здоров’я волосся? Вихід є!Повернути життєву силу волосся може допомогти унікальна методика, яку пропонує салон краси «Скарабей» ?кератинове вирівнювання волосся GlobalKeratin.

Кератинове лікування волосся – це інноваційна процедура, в результаті якої відбувається і випрямлення, і оздоровлення пошкодженого волосся. Кератин – фібрілярний білок, який входить в склад волосся та нігтів людини. Зовнішній шар здорового натурального волосся складається майже на 90% з кератину – білка, рівень якого знижується від хімічної дії і агресивного впливу зовнішнього середовища, що призводить до таких наслідків, як тьмяність волосся, сухість і пористість, а також січення волосся і його ламкість.

Засіб заповнює волосся кератином, відновлюючи структуру волосся зсередини.
Неправильне харчування, стрес, шкідливі звички, ультрафіолетові промені та багато інших чинників згубно позначаються на стані вашого волосся –випрямлення GKhair надійно захищає волосся від будь-якого несприятливого впливу навколишнього середовища та забезпечує волоссю захист і оздоровлення.
Етапи проведення процедури.

Кератинове вирівнювання волосся GKhair – абсолютно безпечна і нешкідлива процедура, яка, як правило, не вимагає попередньої підготовки.
?Процедура починається з миття голови спеціальним шампунем, який відкриває лусочки волосся, за рахунок цього молекули кератину проникають глибоко всередину його структури.

?Потім волосся поділяють на тонкі прядки, і відступаючи невелику відстань від коренів, на кожну з них наносять засіб з високим вмістом кератину. Кожну прядку протягують спеціальною професійною «праскою»,це потрібно для того, щоб закрити лусочки волосся і закріпити білково-кератиновий склад GKhair всередині кожного волоска.

?Після того, як весь обсяг оброблений, волосся обдуваєтся феном і випрямляється праскою. Цей процес проходить при досить високій температурі, що дозволяє кератину повністю розплавитися і надійно запечататися в пасмах, надаючи їм ідеальну м’якість і дзеркальний блиск.

Ефект від процедури.

Процедура вирівнювання GlobalKeratin у салоні «Скарабей» дає приголомшливий ефект – допомагає відновити навіть сильно пошкоджене волосся, живить волосся від коренів до самих кінчиків, насичує його корисними мікроелементами, розгладжує і повертає здоровий вигляд, силу та красу на довгий період (до 6 міс.)!!!!

Кератинове вирівнювання Тривалість (хв) Вартість (грн)
Довжина 1 ( до 25 см. ) 120-180 3300
Довжина 2 ( від 25 до 40 см. ) 180-240 3950
Довжина 3 ( від 40 до 60 см. ) 180-240 4550
Довжина 4 ( від 60 см. ) 240-300 5250

Відновлення волосся з ефектом ботокса Botugen

Botugen Hair System від Fanola — комплекс з гіалуроновою кислотою і кератином для зволоження і зміцнення структури волосся .
Глибоко проникає в пошкоджені ділянки волосся, наповнює його і фіксується зсередини. При контакті з водою молекула Botolife розширюється і створює тривимірну сітку, яка робить волосся міцнішим і об’ємнішим .
Кератин і гіалуронова кислота забезпечує надзвичайно ефективну дію, зміцнює кутикулу, повертає волоссю еластичність і здоровий сяючий вигляд.

 Відновлення волосся з ефектом ботокса Botugen Час,хв Вартість,грн
Довжина 1 120 700
Довжина 2 120 1100

Для досягнення якісного результату послуги необхідне використання професійної холодної праски

UKI SONIK, що поєднує в собі ультразвукових вібрацій і інфрачервоного випромінення. Ідеальне рішення для відновлення і лікування волосся – ультразвукове випромінення, яке використовується в багатьох галузях, перетворює молекули води та рідких косметичних засобів в газоподібний стан, полегшуючи їх проникнення в структуру волосини. Інфрачервоні промені закривають лусочки волосини і в поєднанні з ультразвуковою вібрацією, що сприяє глибокому проникненню лікувальних препаратів, закривають засіб всередині волосини. Спільна дія ультразвукових вібрацій та інфрачервоного випромінення підвищує ступінь проникнення косметичного засобу в структуру волосини, запечатуючи його всередині.