Апаратна косметологія

7

Косметологію сьогодні не можливо уявити без апаратних методик. Крім того, тільки апаратні процедури, іноді можуть вирішити певну проблему. Приміром забезпечити глибоке очищення, або усунути недоліки жирної і проблемної шкіри, позбавити від висипань і недосконалостей, зробити шкіру гладкою і рівною, забезпечивши природній гарний відтінок.

До апаратних методик, що проводяться у нас в салоні можна віднести: кисневу мезотерапію, дарсонвалізацію, кріотерапію, ультразвуковий фонофорез, RF-ліфтинг .

Найменування процедури Тривалість (хв) Вартість (грн)

Киснева мезотерапія:

обличчя

обличчя+шия

обличчя+шия+декольте

90

 

800

900

1000

Дарсонвалізація 7-15 100
Кріотерапія 60 400

Ультразвуковий фонофорез:

обличчя

обличчя+шия

90

 

800

1000

RF — ліфтинг:

обличчя повністю

2/3 низу обличчя

навколо очей

шия

декольте

обличчя+шия

шия+декольте

обличчя+шия+декольте

90-120

 

950

650

350

600

650

1200

1200

1800

Киснева мезотерапія. Дана процедура є обробкою ділянок шкіри спеціальної манипулою, яка випускає струмінь, насичуючи шкіру необхідним киснем і зволожуючи її.
Киснева мезотерапія не має побічних ефектів, крім того, вона допомагає усунути наслідки негативного впливу навколишнього середовища. Дана процедура візуально омолоджує шкіру, зробить її вигляд більш здоровим і свіжим, відпочившим.

Дарсонваль (дарсонвалізація) — це вплив на шкіру імпульсивними струмами змінної високої частоти. Даний метод ефективно бореться з такими проблемами шкіри як висипання і запалення. Апарат сприяє поліпшенню кровообігу і активізації обмінних процесів на біохімічному рівні, підвищуючи кількість кисню, що надходить до тканин.

Кріотерапія. Суть методики кріотерапії полягає в короткочасному фізіологічному охолодженні шкіри до 5-10 ° С, яке викликає звуження кровоносних судин з подальшим розширенням капілярів, що значно підсилює приплив крові до місця аплікації, а значить і обмін речовин.
Функція кріотерапії спеціально розроблена, щоб зняти запалення та заспокоїти шкіру після проведення чистки (пілінг) обличчя або будь-яких інших абразивних процедур. Вона сприяє скороченню пор, зміцненню кровоносних судин, зменшенню почервонінь та куперозу.
Ефекти від кріотерапії:

  • Зняття запалень, почервоніння й набряків.
  • Відновлення мікроциркуляції.
  • Поліпшення обмінних процесів.
  • Підвищення еластичності шкіри.

Ультразвуковий фонофорезце метод фізіотерапії, що поєднує в собі дію ультразвуку та лікарських чи косметичних засобів. Ультразвукові коливання тимчасово порушують зовнішній захисний шар шкіри, створюючи невеликі проміжки в клітинному просторі, через які можуть проходити молекули косметичних засобів.
Таким чином виходить доправити корисні властивості засобів у глибокі шари шкіри, не травмуючи її, без хворобливих відчуттів та реабілітаційного періоду. На відміну від поверхневого нанесення косметики її ефективність значно вища, оскільки активні інгредієнти потрапляють безпосередньо до осередку проблеми.
Для обличчя за допомогою ультразвуку можна проводити процедури спрямовані на лікування, живлення та омолодження шкіри.
Один з найбільш показових ефектів фонофорезу під час роботи з рубцями. Навіть досить великі та застарілі рубці піддаються корекції, відбувається помітне зменшення шкірних спайок. Отже, дана процедура рекомендована для пацієнтів з постакне. Крім того, фонофорез відмінно працює з пігментними плямами і дозволяє в короткі терміни освітлити шкіру і досягти рівного тону.

RF-ліфтинг —це сучасна технологія омолодження шкіри шляхом стимуляції неоколлагенезу в дермі й поновлення сполучнотканинних структур гіподерми. Досягається бажаний ефект завдяки дії високочастотних радіохвиль, які прогрівають поверхневі шари шкіри й викликають термоліз, який і запускає вказані процеси відновлення.
В результаті процедури розгладжується рельєф, йдуть зморшки та проявляються інші ефекти, які ми маємо на увазі під поняттями омолодження і ліфтинг.

Активні висококонцентровані препарати, діють на шкіру глибоко та інтенсивно сприяючи її зволоженню, зміцненню та регенерації. Біологічні комплекси забезпечують швидкий та помітний результат.

Концентрат «Біо-гідратант» захищає шкіру від передчасної дії вільних радикалів, має імунно стимулюючу, протизапальну дію, стимулює регенерацію, тонізує омолоджує шкіру.

Концентрат «Біо-гідроеластин» зволожує й рогладжує шкіру, підвищує її пружність та еластичність, стимулює регенерацію, забезспечує ліфтинг-ефект.

Концетрат «Біо-колаген» створює ліфтинговий ефект, розгладжує шкіру, стимулює синтез власного колагену, забезпечує інтенсивне зволоження, покращує тургор шкіри, активізує кровообіг та оксигенерацію шкіри, насичує її амінокислотами.