Апаратна косметологія

7

Косметологію сьогодні не можливо уявити без апаратних методик. Крім того, тільки апаратні процедури, іноді можуть вирішити певну проблему. Приміром забезпечити глибоке очищення, або усунути недоліки жирної і проблемної шкіри, позбавити від висипань і недосконалостей, зробити шкіру гладкою і рівною, забезпечивши природній гарний відтінок.

До апаратних методик, що проводяться у нас в салоні можна віднести: брашинг, дарсонваль, гальванічні струми, вакуумну терапію.

Найменування процедури Тривалість (хв) Вартість (грн)
Брашинг 15-20 100
Дарсонвалізація 7-15 100
Вакуумна чистка + базовий догляд 90-120 400
Вакумний масаж 20-30 100
Гальванічна чистка + базовий догляд 90-120 400
Гальванічні струми або іонофорез (разом з препаратами) 10-15 400

Брашинг — це  механічне очищення шкірного покриву за допомогою спеціальних щіточок, що обертаються з певною швидкістю і відлущують ороговілі частинки епітелію, рухаючись по лініях лімфотоку та масажних лініях.

Дарсонваль (дарсонвалізація) — це вплив на шкіру імпульсивними струмами змінної високої частоти. Даний метод ефективно бореться з такими проблемами шкіри як висипання і запалення. Апарат сприяє поліпшенню кровообігу і активізації обмінних процесів на біохімічному рівні, підвищуючи кількість кисню, що надходить до тканин.

Вакуум-терапія — дозована дія негативними барометричним тиском на певні частини тіла, що посилює приток крові, підвищує м’язовий тонус і створює сприятливі умови для трофіки тканин. Сучасні вакуумні апарати в косметології виконують декілька функцій:
— вакуумна чистка — очищає шкіру від вугрів, комедонів, відмерлих тканин епітелію;
— вакуумний масаж — проводить стимуляцію кровообігу в глибоко лежачих тканинах, що приводить до лімфодренажу, допомагаючи при набряклості обличчя, м’язовій в’ялості, целюліті;
— також вакуум використовують в комплексному догляді за шкірою обличчя.

Гальванічні струми

aparatДезінкрустація (гальванічна чистка) — метод дозволяє розкрити вузькі пори, особливо при чутливій шкірі, підготувати її до косметичної чистки. Окрім первинного очищення шкіри, дезінкрустація сприяє зменшенню рогового шару шкіри, оновленню шкірного покриву, а також подальшому зменшенню кількості шкірних виділень. Шкіра після дезінкрустації трохи натягується, сприяючи розглаженню зморшок.

Гальванічні струми — використання струму низької напруги. У косметології використовують іонну маску, різноманітні концентрати принцип роботи яких заснований на методиці використання слабких гальванічних струмів різної полярності. Ці струми  в косметології і медицині використовують для посилання проникнення в шкіру активних іонів, а також сприяють збільшенню вироблення власного колагену, що важливе для підтримки пружності і молодості шкіри.

Під впливом гальванічних струмів в біологічних тканинах відбувається переміщення іонів (WA, K, CL і багато інших) змінюється проникність біологічних мембран, активізується система регуляції кровотоку і підвищується вміст біологічно активних речовин. Методика сприяє швидкому глибокому проникненню в шкіру активних компонентів косметологічних препаратів. Дуже важливим є те, що всі позитивні процеси відбуваються не тільки на поверхні, але й в глибоко розташованих тканинах.

Активні висококонцентровані препарати, діють на шкіру глибоко та інтенсивно сприяючи її зволоженню, зміцненню та регенерації. Біологічні комплекси забезпечують швидкий та помітний результат.

Концентрат «Біо-гідратант» захищає шкіру від передчасної дії вільних радикалів, має імунно стимулюючу, протизапальну дію, стимулює регенерацію, тонізує омолоджує шкіру.

Концентрат «Біо-гідроеластин» зволожує й рогладжує шкіру, підвищує її пружність та еластичність, стимулює регенерацію, забезспечує ліфтинг-ефект.

Концетрат «Біо-колаген» створює ліфтинговий ефект, розгладжує шкіру, стимулює синтез власного колагену, забезпечує інтенсивне зволоження, покращує тургор шкіри, активізує кровообіг та оксигенерацію шкіри, насичує її амінокислотами.