Види масажу

Масаж — це лікувально — профілактиний метод, що заклюається в дозованих механічних подразненях ділянок оголеного тіла. Масаж виконується як руками, так і спеціальними апарати, по спеціально розроблених програмах. При процедурах стимулюються різні нервові рецептори, що розміщені в шкірному покриві та мають звязок з периостальною та вегетативною системою
Масаж класичний – процедура загальнооздоровчого характеру, можна робити як на все тіло так на окремі ділянки. Є ефективним методом лікування та профілактики розладів опорно-рухового апарату, остеохондрозу, покращує роботу систем організму, сприяє зняттю втоми й відновленню працездатності. Під механічною дією на шкіру та підшкірну клітковину, м’язи – покращується циркуляція крові та лімфи, виводяться шлаки, підтримується еластичність шкіри, розслаблюються м’язи. Виводяться солеутворення з хребта та суглобів, відбувається корекція взаєморозміщення хребців та міжхребцевих дисків. Рекомендований курс – 10 масажів через день.

Найменування послуги Час,хв Вартість,грн
Масаж комірцевої зони
Спина
Спина, ноги
Спина, комірцева зона
Усе тіло
(Спина, ноги, руки, комірцева зона)
Усе тіло
(Спина, ноги, руки, комірцева зона)

Релаксуючий масаж це масажна техніка спрямована на глибоке розслаблення, зняття напруги та стресу. Вона має заспокійливий ефект, що відновлює енергетичний баланс і сприяє розслабленню.
Результат: знімає напругу м’язів, гармонізує душевний стан і сприяє глибокій релаксації. Таїнство масжу в поєднанні з аромотерапією, музичною терапією — сучасна загальнооздоровлюча процедура, що фантастично знімає втому і відновлює працездатність, попереджує висинаження енергетичних резервів Вашого організму, та й зрештою просто створює гарний настрій на декілька днів. Масаж запускає внутрішні резерви саморегуляції організму.
Релаксуючи масаж — це практична філософія досягнення гармонії душі, розуму і тіла.
Рекомендований курс — 10-13 процедур.

Тривалість сеансу Вартість

Антицелюлітний масаж — техніка направлення на корекцію фігури, роботу з надлишковою вагою, явищами целюліту.

Застосовується для:
— посилення кровообігу і лімфотоку
— позбавлення від целюліту
— стабілізація обміну речовин
— очищення організму від шлаків і токсинів
— корекція фігури
— покращення пруності, кольору та еластичності шкіри.

Максимальний ефект лікування целюліту масажем досягається при проведенні певної підоготовки — детоксикації і декількох сеансів лімофодренажу

Ручний антицелюлітний масаж
Курс ручного антицелюлітного масажу 10-15 процедур з періодичністю 1-3 дні. При процедурі майстер використовує спеціальний масажний крем, гелі, ефірні масла. Підбір проводиться враховуючи індивідуальні особливості огарнізму. Ці засоби посилюють дію масажу, розгладжують та пом’якшують шкіру, виводять зайву рідину, зменшують жирові відкладення.

Апаратний антицелюлітний масаж
Це іноваційна технологія, що ефективно лікує целюліт, забираючи без хірургічного втручання жирові відкладення та дреблість шкіри. За допомогою апарату поєднується дія на глибокі тканини, що призводить до суттєвого зниження ваги і корекції фігури, а також на верхні шари шкіри, зменшуючи целюліт. Курс 8-10 процедур з періодичністю 1-3 дні. Апаратний масаж можна використовувати як єдиний засіб боротьби з целюлітом, але ще більшої ефективності можна досягунути проходячи цей курс в комплексі з іншими програмами, коректуючими фігуру.

Найменування послуги Час,хв Вартість,грн
Ручний антицелюлітний масаж
Апаратний антицелюлітний масаж

Лімфодренажний масаж — може бути ручним та апаратним.
Застосування:
— вивільнення клітин від продуктів розпаду
— активація обміну речовин
— прискорення процедури зниження зайвої ваги
— прискорення лімфотоку, завдяки чому органи і тканини швидше позбавляються в кінцевих продуктів розпаду токсинів
— усунення завої міжклітинної рідини, як одну з причин виникнення і прояву целюліту.
— усунення набряків
— відновлення нормальної здорової стуктури мязевої тканини, підшкірної клімчатки і покращення тургору шкіри

Покази:
— виражений набряковий синдром
— варіозне розширення вен
— зайва вага
— корекція фігури
— набрякова форма целюліту, коли порушений лімфоток

Ручний лімфодренажний масаж добре поєднувати з такими програмами як
— детоксикація огранізму
— обгортування з водорослями
— глибоке очищення з використанням різноманітних грязей
Рекомендований курс
1. 10-12 процедур, 2-3 рази н тиждень.
2. самостійна процедура
3. 1-2 рази на тиждень в поєднанні з іншими методиками

Найменування послуги Час,хв Вартість,грн
Лімфодренажний (нижня частина тіла)
Лімфодренажний

Медовий масаж — включає стандартні механізми дії інших видів масажу. Сприяє нормалізації кровообігу в глибоких шарах шкіри й м’язах, покращує абсорбційні властивості шкіри для дії біологічно активних компонентів меду, який одночасно адсорбує токсини й сприяє швидкому виведенню їх з організму. Шкіра отримує інтенсивне живлення та очищення. Збільшується її пружність, очищуються пори.

Покази:
— остеохондроз
— тугорухливість суглобів
— запалення мязів

Успішно застосовується також в антицелюлітних програмах.
Рекомендовани курс 10-15 процедур, з періодичністю через день.

Найменування послуги Час,хв Вартість,грн
Ноги
Спина
Нижня частина тіла
Усе тіло

Вакуумний масаж (баночний) — це лікувальна процедур, в основі якої лежить активна дія на тіло людини за допомогою вакуума. Цей масаж покращує обмін речовин, прискорює процеси регенерації, виводяться токсини та шкідливі речовини з організму. В ділянці дії вакуумної банки за рахунок місцевого припливу крові утворюються біологічно активні речововини, які стимулюють обмінні і відновлювальні процеси в тканинах, покращується циркуляція крові, лімфи і міжтаневої рідини. Метод вакуумного масажу нормалізує рух життєдальної енергії по мередіанах тіла, підвищує енергетику тіла.

Антицелюлітний масаж банками

Сприяє стимуляції лімфодренажу, укріпленню й оновленню шкіри, інтенсифікується для потових і сальних залоз.

Баночний масаж стимулює обмінні процеси, розщеплює жири, що в кінцевому результаті і забезпечує схуднення без негативних супутніх ефектів — дрябості шкіри.
Застосовується там, де  є виражений мязево-жировий шар, ділянка поясниці, вздовж хребта, ділянка плеча, ягодиць, задня і верхня поверхня бедра та верхня третина гомілки.
Зазвичай курс вакуумного масажу це 10-15 процедур. Для стабілізації результату її отримання довготривалого ефекту курс потрібно проходити не менше двох разів на рік

Найменування послуги Час,хв Вартість,грн
Вауумний (баночний) масаж