Гарячі ножниці

5Гарячі ножиці використовувала ще цариця Клеопатра. Раби постійно підігрівали їх леза, і перукар підстригав розжареними ножами волосся древньої красуні. Про це з історії дізнався один швейцарський підприємець. Вивчивши питання, він вирішив відтворити цю процедуру в сучасних перукарнях. В результаті довгих досліджень було придумано сучасні гарячі ножиці.

Стрижка гарячими ножицями — це оздоровча процедура, що дозволяє зміцнити волосся і зробити його стійким до шкідливих впливів навколишнього середовища. При роботі гарячими ножицями кінчик волосини запаюється, що дозволяє зберегти усередині його природну вологість і життєво необхідні протеїни. За допомогою міні-комп’ютера, залежно від типу волосся клієнта, встановлюється потрібна температура, яка зберігається постійною протягом усього часу стрижки. Безпека в роботі з ножицями забезпечується термоізоляційними накладками, а також рівномірним нагрівом полотна по всій довжині.

Чи відразу настає диво і до волосся повертається колишня краса? І так і ні. Поліпшити зовнішній вигляд можна після першого застосування технології тоді як лікувальний ефект стає видно з 2-3 процедур, гарантуючи повне позбавлення від проблеми. Після 4-5 таких стрижок об’єм волосся збільшується в 2 рази, так як в результаті такої обробки волосся стає однаковим по товщині від кореня до кінчика.

Гарячі ножиці. Який результат стрижки?
— зникнуть посічені кінчики волосся,
— однакова товщина волосся по всій довжині
— волосся набагато швидше росте та має здоровий блиск
— відновлюється природна сила та еластичність волосся
— збільшується об’єм зачіски
— волосся набагато легше піддається вкладанню і стає більш слухняним.

Стрижка гарячими ножицями 
(миття, вкладання, стрижка)
Час,хв Вартість,грн
Стрижка гарячими ножницями 60-120 300-500

122012_0923_1Рекомендовано виконувати процедуру гарячі ножиці кожні 2 місця.
Гарячі ножиці для довгого і ослабленого, короткого і посіченого, фарбованого і навіть висвітленого волосся значно корисніші та ефективніші звичайної стрижки. Застосовуючи постійно гарячі ножиці при стрижці волосся Ви беззаперечно подаруєте своєму волоссю життєву природну енергію і блиск.

 

Полірування волосся 
(миття, вкладання, полірування)Полірування волосся  (без миття голови)

Час,хв

 

60

Вартість,грн

 

150

Полірування волосся (з миттям голови) 120 200