Реконструкція волосся від Lakme

001Рідко яка жінка готова заявити, що абсолютно задоволена станом і зовнішнім виглядом свого волосся. Волосся – делікатна матерія, нанести йому непоправну шкоду легко, а вернути життя і силу значно важче.

Система реконструкцій волосся від Lakme не має аналогів у світі. Уся система призначена для хімічно обробленого, сухого, пошкодженого і крихкого волосся. Спільна дія ряду продуктів, якими збагачені засоби цієї системи, несуть властивість відновлення структури волосся з подвійною дією — зовнішньою і внутрішньою.

До складу препаратів входять :

— масло зародків злаків (вітаміни Е, В1, В2, В6, А. Каротини, пантенова кислота, життєво-необхідні жирні кислоти, в тому числі ліноленова кислота)
— масло бабасу (з Бразильської амазонії)
— масло макадаліс (з дерев, що зростають в Австралії)
— вода з льодовика (мінерали, олігоелементи)
— сонячний фільтр (запобігає руйнуванню структури волосини та її кольору як натурального, так і штучного)
— катіонний кондиціонер (система налипання на волосся живильних речовин, повертаючи йому втрачену вологу, м’якість, блиск)
— водно-масляний комплекс (захисний гідролізований шар)
— летучі селікони (кватернізовані силікони, що діють як лікувальні агенти)

Рекомендовано для сухого хімічно обробленого, пошкодженого чи ламкого волосся

Ефект від процедури
— природна яскравість кольору
— життєва сила
— сяяння
— блиск

Реконструкція волосся Час,хв Вартість,грн
Довжина 1 120 550
Довжина 2 120 800

При виконанні процедури застосовується клімазон благо приємний мікроклімат для вашого волосся. Коли людина знаходиться під впливом включеного клімазону, тоді інфрачервоні промені вступають в реакцію з частинками води в клітинах волосся. Виникає ефект резонансу молекули, що якраз і дає клімазону впливати на всю поверхню голови. Таким чином проходить природне стимулювання структури волосся, що підвищує його життєдіяльність і надає лікувальний ефект.