Солярій

Отримати рівну засмагу ви можете в нашому горизонтальному солярії Ergoline 600 Classic Turbo Power (Німеччина).

Сеанс засмаги буде максимально приємним і комфортним в будь-яку пору року. Окремі лампи засмаги для тіла (50х160w), для засмаги плечей (5x25w), для засмаги обличчя (4х400w), кондиціонер, регульована по зонах система вентиляції продумані рішення дозволяють повністю розслабитись під час засмаги, не залишаючи бажати кращого

1 хвилина засмаги 5 грн
Абонементи
55 хв 250 грн
125 хв 500 грн

Крема для засмаги

1. Косметика для засмаги в солярії Super Tan (США)
Це крема високої якості, розроблені спеціально для швидкої засмаги, прекрасного догляду за шкірою з чарівними запахами.
Хочеться відмітити нову лінію Slim Effect що додатково розгладжують, придають пружність шкірі і моделюють фігуру.
— Mega Power Blue Bronzes — це 10 бронзаторів, що гарантує миттєві ефекти і розглажування, відновлення та еластичність завдяки вмісту колагену і масла макадамії. Глибокий інтенсивний загар.
— Strong Bronze Booster — це інтенсифікатор засмаги, що забеспечує стійкий і глибокий ефект, а також має омолоджуючи і підтягуючи властивості.
— Black Power Blue Bronzes — 12 сильних бонзаторів з Magna Color Protection, які надають вашій шкірі супер темну і стійку засмагу. Ефект похудіння антицелюлітна дія, моделювання фігури. Склад: екстракт водорослів, екстракт шовку і ожини, кофеїн, колаген з ефектом ліфтінгу, сік алоє, масло ши.
— Zace Luxury Accelerator — це спеціальний захист шкіри обличчя і декольте, попередження ефектів старіння, містить колаген і силікон, що надає гладкості вже з перших сеансів засмаги.

2. Косметика для засмаги в солярії Power Fan (Велокобританія)
Кожен засіб лінії не тільки сприяє проявленню ідеальної засмаги, але й підтримує молодість шкіри. Power Fan містить революційні компоненти, засновані на філософії здоров’я шкіри, для досягнення максимальних результатів засмаги.
— Liquid Sun Ultra Dark Tanning Formula
Нова формула для ультра-темної засмаги, збагачена живильними компонентами, що входять в склад прискорювачів засмаги, роблять вашу шкіру м’якою і пружною. L-Tyrosine для прискореної засмаги, добре всмоктується. Вітаміни А,С,Е. Натуральні рослинні екстракти. Підходить для всіх типів шкіри. Без тингл-ефекту.
— Liquid Sun: Extremely Dark Bronzing Formula
Нова формула для екстремальної темної засмаги, збагачена живильними компонентами. Преміум компоненти, що входять в склад прискорювачів засмаги, не містять бронзаторів і дозволять ваші шкірі відкрити істинний потенціал засмаги. L-Tyrosine для прискореної засмаги, добре всмоктується, вітаміни А,С,Е. Натуральні рослинні екстракти і масла. Підходить для всіх типів шкіри. Без тингл-ефекту

Додаткові засоби для засмаги в солярії Вартість (грн)
Крем (Citrus Splash 20x) 10мл 35
Крем (Sweet Emotion зволоження) 10мл 30
Шапочка (одноразова) 2
Стікіні (одноразові) 2