Шоколадотерапія


002
Напевно кожна людина в своєму житті мріє поринути в ванну з шампанським і бути «в шоколаді». В нашому салоні готові Вам запропонувати не тільки шоколадні обгортання, але і шоколадний релакс-масаж. Вся справа в чарівному відчутті танучого теплого шоколаду, який спеціаліст повільно виливає на Ваше оголене тіло. Почекавши доки шоколадна маса розтечеться обгортаючи Вашу шкіру, масажист м’якими рухами розподілить її по всьому тілі і розпочне масаж.

Шоколад об’єднує у собі несумісні речі. Ми звикли розділяти косметичні масажні процедури на тонізуючи і розслаблюючі. Шоколад об’єднує ці дві дії. Одночасно релаксуючи, він дає потужний енергетичний потенціал для організу. На масажному столі Ви розслабитесь, а встанете бадьрим і відпочившим. В звязку з цим, не рекомендується проводити ці процедури ввечері, бо довго не зможете заснути.

Ефект від шоколадних обгортувань і масажу.
001Після процедури шкіра набуває виблискуючого сяйва, виглядає приужною та підтянутою. Дія шоколаду зберігається не меньше трьох днів, при курсі процедур — значно довше. Неповторний запах шоколаду заставляє людей звертати увагу на того хто йде після процедури, з успіхом заміненого дорогий елітний парфум. Часто клієнти приймають процедуру перед романтичним побаченням чи діловою зустріччю, де необхідна енергія, зачаровуючий запах роскоші і присутність таємниці.

Мало які косметичні заосби можуть похвалитись вмінням розслабляти, вселяти закоханість, заряджати енергією, приносити задоволення від нанесення, запаху і ефекту одної єдиної процедури «шоколадотерапії»

Позитивний ефект шоколаду — потужна омолодження організму.

Найменування процедури Час(хв) Вартість
Шоколадотерапія рук
Шоколадотерапія усього тіла
Пілінг тіла

003Шоколадотерапія (Anubis) Це Spa програма для лиця і тіла. Приємний насичений запах шоколаду стимулює виробництво ендорфінів і викликає відчуття щастя, ліквідує стан втомленості, відновлює емоційну рівновагу, відчуття спокою. Какао-боби — дуже багате джерело біологічно активних речовин, таких як вітаміни В1, В2, РР, каротин, мікроелементи магній, калій, натрій, залізо, кальцій, поліфенали, теобромін, кофеїн, рослинні протеїни. Шоколадотерапія від Anubis покращує стан шкіри, надаючи потужну антиоксидантну дію, сприяє її зволоженню, живленню та регенерації, володіє антицелюлітною і моделюючою дією.

Процедура включає в себе
— пілінг
— шоколадна маска
— релаксуючий масаж з шоколадним кремом