Антицелюлітні комплекси

perfect womans bum and legs
Лікування целюліту будується на застосуванні цілого ряду заходів. Це — правильне харчування, масаж, спеціальні косметичні засоби, гімнастика, розстирання, обгортання, регулярне використання скрабів і пілінгів для тіла при видаленні відмерлих часточок шкіри, відбуваєтся краще насичення її киснем, що підвищує тонус і покращує проникнення лікувальних та корисних речовин в шкіру.

Косметологічні процедури, при целюліті повинні переслідувати наступні цілі: ліполіз – активне розщеплення жирів, подавлення процесу утворення жирів, активація відтоку рідини з тканин (лімфодренаж), виведення токсинів, підвищення тонусу судин і нормалізації в них кровообігу, розм’якшення та розрихлення ущільнених жирових відкладень, м’язева стимуляція, підвищення пружності та еластичності шкіри, вирівнювання рельєфу шкіри. В антицелюлітній програмі обов’язково повинні бути присутніми механічна і термічна дія на вогнище целюліту.
Повний антицелюлітний комплекс

Власне саме антицелюлітні обгортання і масажі з застосуванням спеціальних косметичних засобів нормалізують обмінні процеси, виводять надлишкову рідину, покращують мікроциркуляції, подальше механічне «розбивання і розм’якшення целюлітних ущільнень.

Спеціалісти салону краси «Скарабей» гарантують Вам грамотне поєднання цих методів для досягнення значних і стійких результатів. Програми лікування целюліту підбираються індивідуально і коректуються при потребі в процесі. При підборі комплексної програми враховується: стадія целюліту, результати раніше проведеного лікування, вік, фізіологічний стан, тілобудова, вага та її динаміка, захворювання, стиль життя.

Рекомендований курс обгортувань 10-12 процедур.

Процедура обгортування включає наступні етапи:

Соляний скраб
Очищення, видалення, ороговілих клітин поверхневого шару шкіри.

Активатор для масажів та обгортань
Підготовка до обгортання, стимулювання ліполізу, кровообігу та лімфотоку.

Підібране обгортування (водорослеве чи грязеве)
Обгортання, завертання в термоковдру для посилення ефекту

Антицелюлітний гель, крем чи концентрат для масажу
Лімфодренажний масаж.

Найменування послуги Час(хв) Вартість
Обгортання бедер (Janssen Cosmetics)

Обгортання живота (Janssen Cosmetics)

Обгортання бедер(Algo Natyrel)

Обгортання живота (Algo Natyrel)

002В салоні Скарабей використовуються обгортання таких відомих брендів як Guam (Італія), Anubis (Іспанія), Algo naturel (Франція), Dolmen (Іорданія)

Іорданська косметика Мертвого моря Dolmen
це професійна косметика, особливістю виробництва якої являється унікальна технологія випарювання мінеральних солей природнім способом під дією соняного проміння. Це довзоляє максимльно зберегти корисні властивості.
Dolmen грязь для тіла з мініралами — це натуральна чорна грязь Мертвого моря збагачена цілим комплексом корисних елементів. Має тонізуючі, стиулюючі і захисні властивості. Після процедури шкіра набуває природного кольору, рівного тону.

Водорослеві обгортування Algo naturel
одні з самих ефективних засобів в боротьбі з целюлітом та зайвою вагою. Основні компоненти ламінарія, літотамнія, фукус і аскофіліум. Насичують шкіру йодом, покращують обмінні процеси, стимулюють процес спалювання жирів підтягують шкіру, покращують її зовнішній вигляд.

Guam (Італія)
результат антицелюлітної дії грязевих масок досягється завдяки високій концентрації унікальних морських водоростей Guam в поєднанні з каоліновою глиною. Маски Guam виняткові і неповторні. Вони багаті мінералами, макро і мікроелеентами протеїнами і вітамінами, збагачують шкіру справжнім «концетратом моря»

Anubis (Іспанія) — інтенсивна програма для корекції целюліту, локальних жирових відкладень, що забезпечує оптимальні результати за короткий термін. Активує розщеплення жирів, покращує лімфо і кровообіг, сприяє виведенню токсинів, надає пружність і еластичність тканинам, розгладжує і пом’якшує шкіру. Ці ефекти досягаються за рахунок чередування двох процесів. Фаза А ліопредукція і фаза В — кріомоделювання. Кожна фаза включає застосування концетрату та емульсії.