Пілінги

himpil Гладенька, пружна і шовковиста шкіра – ці прекрасні якості, властиві молодій і здоровій шкірі, є давнім ідеалом краси і мрією кожної жінки. Підтримка шкіри у такому стані забезпечується постійно перебігаючими у ній процесам відлущення відмерлих і пошкоджених клітин та синтезу нових елементів. На жаль, з віком фізіологічні процеси відновлення шкіри значно сповільнюються, що призводить до появи вікових косметичних дефектів, які  можуть з’явитися і в більш молодому віці, що пов’язано з шкідливою дією на шкіру ультрафіолетових променів, теперішньою екологією. Найбільш ефективною косметологічною процедурою, направленою на боротьбу зі старінням є пілінг.

Пілінг – (від англійського слова to peel –чистити)  косметична процедура , за допомогою якої відбувається відлущення верхніх шарів епідермісу, яке супроводжується стимуляцією процесів регенерації шкіри, що в поєднанні покращує естетичний стан шкіри. У результаті пілінга покращується колір і текстура шкіри, звужуються пори, шкіра стає більш зволоженою і пружною, зменшуються зморшки, тобто шкіра виглядає більш свіжою і молодою.

Зараз найбільш популярним у косметичних салонах є хімічний пілінг. У нас використовуються пілінги Renophase(Франція) та Image Skincare (США)

Найменування послуги Тривалість, год Вартість, грн
Поверхневий двошаровий пілінг,для шкіри навколо очей (Image) 1 600
Пілінг мигдалевий (Simildiet) 1 800
Пілінг гліколевий (Yellow) 1 1200
Пілінг Renophase 1 1800

Дані пілінги є серединного та глибокого проникнення в дерму шкіри. Перед їх застосування не потрібне спеціальна підготовка, а після відсутній реабілітаційний період не виникає подразнення, почервоніння чи шелушіння шкіри.

Перша лінія пілінгів це Renophase (Франція)

1. Середній пілінг Біопіл 30/40 – містить вільну гліколеву кислоту. Показанням є проблемна, старіюча шкіра, гіперпігментація, наслідки вугрового сипу, тощо. Метод досить м’який, відчувається лише невелике пощипування поки засіб нанесений на шкіру. Після процедури Ви можете сміливо виходити «у світ», оскільки шкіра сає, пігментні плями стають менш помітні, зникає лущення – це перші «миттєві» результати а більш серйозні зміни проявляються через місяць – півтора, коли молоді клітини виходять на поверхню, а в дермі (глибокому шарі шкіри) утворюються нові волокна колагену і еластину. Результатом буде помітне вирівняння кольору шкіри, зникнення зморшок і зморщечок, зволоження більш глибоких шарів шкіри, покращення рельєфу шкіри, зникнення гіперпігментації, нормалізація  діяльності сальних залоз, звуження пор, антиоксидантна і протизапальна дія.

2. Пілінг Renewlift – це одне з останніх досягнень в області терапевтичного омолодження шкіри, являє собою програму гліколевого пілінгу з рослинним ДНЕА – адаптогеном та гідралізатором гіалуронової кислоти. Даний пілінг активізує відновлюючі процеси в м’язах обличчя, що дозволяє відкласти хірургічну операцію (пластику) на довгий термін.

22Друга лінія пілінгів це професійна космецевтика фірми Image Skincare (США)
Активні відновлюючи пілінги. Вони містять високу концентрацію вітаміну С, ензими, альфа-гідроксилоти та антиоксиданти. Дані пілінги забезпечують м’яку ексфоліацію шкіри, пришвидшують її оновлення, стимулюють синтез колагену, сприяють зміцненню капілярів, інтенсивно зволожують та активізують регенерацію шкіри. Вже після першої процедури помітний ліфтінг-ефект, шкіра набуває здорового блиску та сяє, вирівнюється її тон.

Отже процедура середнього пілінгу потрібна та актуальна в наш час. Розглажує зморшки, стимулює синтез колагену, активізує клітинне оновлення, вирівнює дефекти, значно покращує структуру шкіри підвищує місцевий імунітет і надає яскраво виражений ліфтінговий ефект

Для кожного віку, типу шкіри та існуючих проблем підбирається своя програма та курс пілінгів.