Інєкційні методики

503b44b6977f1  Кожна жінка мріє, якомога довше зберегти свою красу. Всім хочеться, щоб шкіра залишалась такою, як в молодості — пружною, гладкою, без зморшок. Для того, щоб Anti-Age терапія була ефективною, дерму потрібно в достатніх мірі забеспечувати всіма поживними елементами та достатнього зволожувати.

1. Мезотерапія — є одним зі способів турботи про Ваше здоровя і красу, який полягає у тому, що мікродози препаратів вводяться підшкірно або внутрішньо шляхом множинних вколів в проблемну зону. Це є найбільш популярний метод.

Препарати — лікувальні коктелі (вітаміни, мінерали, вітамінні комплекси, нуклеїнові кислоти) та курс введень для мезотерапії підбирається лікарем для кожного пацієнта індивідуально в залежності від поставленої проблеми.

Ми використовуємо препарати фірми Toscani cosmetics (Іспанія)

Показання до мезотерапії: целюліт, випадання волосся, купероз, гіперпігментація, вікові зміни шкіри, жирна та пориста шкіра, рубці, атонія (стомлення) шкіри.

2. Біоревіталізація («біоживлення») — це система введення за допомогою спеціальних технік гіалуронової кислоти в проблемні зони шкіри обличчя шиї, декольте та тіла. Після процедури в шкірі запускаються процеси стимуляції вироблення власних білків еластину і колагену, а також власної гіалуронової кислоти які і являються каркасом для шкіри. Цей каркас захищає шкіру від втрати вологи, появи зморшок та дії вільних радикалів, що сповільнює процеси старіння шкіри, відновлює тонус, еластичність і колір шкіри.

31242135-originalМи працюємо з препаратами таких фірм: Академія Injectnax Anteis (JNA) (Швейцарія), Restylane (Швеція), Гіалуаль (Україна). Для інтенсивного омолодження біорепарантів ХХІ століття в Anti-age терапії Meso-whaston P199 tm4 та Meso-xanthil F 199 tm4 від Petrikovsty MD розробник ABY LAB LLC. Creat Neak NY USA для отримання стійкого ефекту необхідно пройти куро процедур — 3 введення з інтервалом 2-3 тижні потім при необхідності проводять ще 2 процедури з інтервалом 1 місяць.

3. Контурна пластика — це введення гелів, що збільшують обєм окремих ділянок шкри на обличчі, а також простий спосіб позбавитись від мімічних або вікових зморшок. Контурна пластика поліпшить зовнішній вигляд губ, носогубних складок, підборіддя і скул, перорбітальної області. Контурна пластика області лоба є альтернативною ботоксу і диспорту.

В роботі використовуємо препарати фірм Anteis (JNA) (Швейцарія), Restylane (Швеція), Amalian (Німеччина), Гіалуаль (Україна). Контурну пластику застосовують при зморшках на лобі та переніссі, гусячих лапках, носогубних зморшках, дефектах губ (зморшки навколо губ, складки в кутиках рота), для збільшення губ)

4. Одиним із нових видів безопераційної підтяжки шкіри є армірування нитками, що отримало назву — «мезонитки». Унікальність цієї методики полягає в тому, що вона дає результат не тільки ліфтінгу тканини, але й дозволяє створити 3Д-моделювання, яке гарантує якісне виправлення рельєфу шкіри не тільки для дрібних, але й для середніх і глибоких зморшок та складок. В роботі використовуються 3 види ниток: mono, screm, Bazb фірми Lead Fine Light.

Через деякий час після введення «мезонитки» повністю розпадаються (180-240 діб) При цьому у місці знаходження ниток формується колаген який і забезпечує ефект від процедури, що триває протягом 18 місяців.

mezo7Застереження: перед інєкційними методиками не можна приймати аспірин або нестероїдні протизапальні препарати на протязі 3-х діб.

Вартість процедури суто індивідуальна. Залежить від проблем, які вирішуються та препаратів, що використовуються.

Як відомо, при комбінуванні різних методів можна досягнути набагато кращих та швидких результатів.

Після проведення інєкційних методик забороняється:
— піддавати обличчя дії засобів автозасмаги, сонячних променів або надмірного тепла (ультрафіолет, сауна і т.п.) протягом 2х тижнів після інєкції.
— доторкатись або масажувати місце інєкції
— користуватись косметикою або звичайними засобами по догляду за шкірою можна наступного дня після того, як проведена процедура.
— не вживати алкоголь.

Протипокази для проведення інєкційних процедур:
— системні захворювання крові
— тяжкі соматичні захворювання
— гострі інфекційні захворювання
— онкологічні захворювання
— вагітність та лактація
— вік менше 18 років.