Масаж обличчя

 yak-robiti-masazh-oblichchyaМасаж обличчя — необхідна частина косметичного догляду за шкірою. Він сприяє покращенню кровообігу і нормалізації обміну речовин, полегшує виділення продуктів обміну, тобто, масаж допомагає шкірі дихати, і тим самим протидіє застою крові, зміцнює тканину і м’язи, довше зберігає шкіру гладкою, молодою і еластичною.

Ефективніше і надійніше скористатися послугами професіонала. Він виконає процедуру якісно, і грамотно, адже при масажі обличчя велику роль відіграють багато факторів: правильні рухи, тип і стан вашої шкіри, засіб, який використовується при масажі та тривалість сеансу.

Найменування масажу Тривалість Вартість (грн)
Класичний масаж обличчя,шия,декольте (класичний, скульптурний (пластифікуючий), лімфодренажний, точковий) 60 200
Жаке 15-20 100

1526603_228610593978302_1431028054_nКласичний Масаж
Проведення косметичного класичного масажу — підтримання шкіри обличчя в гарному стані. Масаж сприяє збереженню здорового кольору шкіри, її свіжості, пружності і еластичності. Цей різновид масажу сприяє попередженню появи передчасних зморшок.
Після 30 років масаж ефективний в якості антивікової процедури. Курс 7-12 сеансів, підтримуючий курс – 2-4 сеанси в місяць, з 25 років для збереження форми обличчя і профілактики вікових змін 2-4 сеанси в місяць.

Масаж обличчя за Жаке стимулює обмінні процеси в шкірі і сприяє її швидкому загоєнню. Застосування показано після гігієнічної частки шкіри, жирна шкіра обличчя. Кількість сеансів 10 – спочатку щоденно, згодом 2-3 рази в тиждень. Повторний курс через 3 місяця.

Скульптурний (пластифікуючий) масаж необхідний в 30-40 років і старшим. Інколи він потрібний і в молодшому віці при лікуванні жирної та пористої шкіри, при зниженому тургорі. Рекомендований курс 12 сеансів, протягом року 2 курси.

Лімфодренажний масаж сприяє покращенню кровообігу, ще в свою чергу покращує доступ кисню та поживних речовин в шкіру обличчя. Масаж лімфодренаж направлений на нормалізацію відтоку лімфи і злагоджену її циркуляцію в тканинах шкіри, усуненню її застоїв. Його проводять при набряках, для зменшення мімічних зморшок, при обвислій в’ялій шкірі обличчя. Під час масажу використовують косметичні препарати, які зволожують і живлять шкіру. Рекомендований курс 10-12 сеансів, 2 рази на рік.

Точковий масаж Шиацу діє на точки, які відповідають за м’язовий тонус. Він запобігає утворенню зморшок, усуває пори і підтягує овал обличчя. Масаж поліпшує кровообіг, обмін речовин, в шкірі і м’язах, відновлює пружність шкіри розгладжує зморшки, усуває набряк тканин і вирівнює колір обличчя. Дія токового масажу обличчя триває протягом 24 годин. Рекомендований курс 12 сеансів, 2 рази на рік.

Вакуумний масаж здійснюється, зазвичай, шляхом постановки банок, всередині яких створюється розрідження, шляхом спалювання кисню. Розрідження, що створюється, при вакуумному масажі збільшує надходження кисню до тканин, інтенсивність обміну речовин, і покращує кровообіг. Ці ефекти сприяють оновленню і зміцненню шкіри і стимуляції лімфо дренажу

Процедура «масаж» — очищення, демокіяж, тонізування шкіри. Для кожного виду масажу використовують відповідний косметологічний засіб. Зона масажу охоплює обличчя, шия, декольте.