3Д — Ламінування волосся

Термін «Ламінування волосся» відображає суть процедури по догляду за волоссям — забезпечивши покриття волосини стійкою захисною плівкою що містить зволожувальні та живильні елементи.

3D ламінування Matrix дозволяє відновити структуру волосини на молекулярному рівні. Унікальний комплекс Alphatine який входить в склад засобу для реконструкції волосся 5+ Protopak відновлює серцевину волосини (кортеж), кондиціонуючий комплекс Cara OIL з подвійною керамідною дією в складі Color Sync повністю відновлює кутикули, завдяки унікальній технології Head Shield, що входить в склад термоактивної виворотки Zortetherapie, запечатує поверхню волосини , зберігаючи таким чином її структуру.

Захисна плівка оберігає волосся від негативної дії зовнішніх факторів, при цьому прекрасно пропускає кисень і запобігає втраті вологи і живильних речовин потрібних для здоров’я нашого волосся.

За допомогою ламінування можна не тільки оздоровлювати і захищати волосся, але й фарбувати завдяки особливій технології кольорове ламінування забезпечує підвищену стійкість фарби. Ламінувати можна будь-яке волосся, незалежно від довжини, типу та його стану.

Ламінування рекомендоване:
— для волосся з посіченими кінчиками (запаює пористі ділянки та кінчики)
— для стоншеного, ослабленого рідкого волосся (створює ефект об’єму, візуальне потовщення)
— для жорсткого неслухняного волосся (робить його м’яким і слухняним)

Ефективність процедури
1. Волосся гладке з живим блиском – волосина до волосини, волосинки що стирчать – в минулому
2. Помітний об’єм волосся. Склад подовжує кожну волосину на 10%, збільшуючи об’єм вашого волосся
3. Легка та економне вкладання волосся. Волосся стає еластичним, слухняним, покращується результат вкладання без застосування стайнінгових засобів. Відмінно тримається накурутка. Захищене волосся від пересихання на сонці.
4. Стійкий насичений колір фарбованого волосся. Ламінування Matrix сприяє утриманню барвника у волосині

3D Ламінування волосся (Matrix) Тривалість(хв) Вартість(грн)
довжина 1 120 600
довжина 2 180 800
довжина 3 240 1000

Для досягнення якісного результату послуги необхідне використання професійної холодної праски

UKI SONIK, що поєднує в собі ультразвукових вібрацій і інфрачервоного випромінення. Ідеальне рішення для відновлення і лікування волосся – Ультразвукове випромінення, яке використовується в багатьох галузях, перетворює молекули води та рідких косметичних засобів в газоподібний стан, полегшуючи їх проникнення в структуру волосини. Інфрачервоні промені закривають лусочки волосини і в поєднанні з ультразвуковою вібрацією, що сприяє глибокому проникненню лікувальних препаратів, закривають засіб всередині волосини. Спільна дія ультразвукових вібрацій та інфрачервоного випромінення підвищує ступінь проникнення косметичного засобу в структуру волосини, запечатуючи його всередині.

Гарне та доглянуте волосся – легко!!!