3Д — Ламінування волосся, каутеризація волосся

3Д — Ламінування

Термін «Ламінування волосся» відображає суть процедури по догляду за волоссям — забезпечивши покриття волосини стійкою захисною плівкою що містить зволожувальні та живильні елементи.

3D ламінування Matrix дозволяє відновити структуру волосини на молекулярному рівні. Унікальний комплекс Alphatine який входить в склад засобу для реконструкції волосся 5+ Protopak відновлює серцевину волосини (кортеж), кондиціонуючий комплекс Cara OIL з подвійною керамідною дією в складі Color Sync повністю відновлює кутикули, завдяки унікальній технології Head Shield, що входить в склад термоактивної виворотки Zortetherapie, запечатує поверхню волосини , зберігаючи таким чином її структуру.

Захисна плівка оберігає волосся від негативної дії зовнішніх факторів, при цьому прекрасно пропускає кисень і запобігає втраті вологи і живильних речовин потрібних для здоров’я нашого волосся.

За допомогою ламінування можна не тільки оздоровлювати і захищати волосся, але й фарбувати завдяки особливій технології кольорове ламінування забезпечує підвищену стійкість фарби. Ламінувати можна будь-яке волосся, незалежно від довжини, типу та його стану.

Ламінування рекомендоване:
— для волосся з посіченими кінчиками (запаює пористі ділянки та кінчики)
— для стоншеного, ослабленого рідкого волосся (створює ефект об’єму, візуальне потовщення)
— для жорсткого неслухняного волосся (робить його м’яким і слухняним)

Ефективність процедури
1. Волосся гладке з живим блиском – волосина до волосини, волосинки що стирчать – в минулому
2. Помітний об’єм волосся. Склад подовжує кожну волосину на 10%, збільшуючи об’єм вашого волосся
3. Легка та економне вкладання волосся. Волосся стає еластичним, слухняним, покращується результат вкладання без застосування стайнінгових засобів. Відмінно тримається накурутка. Захищене волосся від пересихання на сонці.
4. Стійкий насичений колір фарбованого волосся. Ламінування Matrix сприяє утриманню барвника у волосині

3D Ламінування волосся (Matrix) Тривалість(хв) Вартість(грн)
довжина 1 120 600
довжина 2 180 800
довжина 3 240 1000

Для досягнення якісного результату послуги необхідне використання професійної холодної праски

UKI SONIK, що поєднує в собі ультразвукових вібрацій і інфрачервоного випромінення. Ідеальне рішення для відновлення і лікування волосся – Ультразвукове випромінення, яке використовується в багатьох галузях, перетворює молекули води та рідких косметичних засобів в газоподібний стан, полегшуючи їх проникнення в структуру волосини. Інфрачервоні промені закривають лусочки волосини і в поєднанні з ультразвуковою вібрацією, що сприяє глибокому проникненню лікувальних препаратів, закривають засіб всередині волосини. Спільна дія ультразвукових вібрацій та інфрачервоного випромінення підвищує ступінь проникнення косметичного засобу в структуру волосини, запечатуючи його всередині.

КАУТЕРИЗАЦІЯ Trivitt

Каутеризація — це лікувально-профілактична процедура, яка виконується за допомогою спеціальних препаратів. Ця методика повністю безпечна і прекрасно зарекомендувала себе. Каутеризація Trivitt — професійна салонна процедура, яка забезпечить глибоке зволоження, оздоровлення, відновлення пошкоджених ділянок волосяного волокна і підсилить природний блиск волосся.

Показання:
• Хворобливий стан волосся під впливом зовнішнього середовища.
• Тонке, ламке і сухе волосся, яке пошкоджене щоденним укладанням плойкою або феном.
• Зіпсоване хімічними завивками, фарбуванням або іншими маніпуляціями з волоссям.
• Для того, щоб надати волоссю природний блиск, об’єм і гладкість.
Лінія Trivitt створена з натуральних інгредієнтів і володіє нано-технологічними властивостями. Активні інгредієнти: пшеничний білок, масло кокоса, кератин, арганова олія і суміш 12-ти дорогоцінних рослинних масел отриманих з волоських горіхів, горіха ши, бавовняного насіння, кокоса, макадамії, зеленого чаю, ромашки, алоє вера, лепехи, мірри, оливи, кориці.
Гарне та доглянуте волосся – легко!!!

Каутеризація Тривалість (хв) Вартість (грн)
довжина 1 120 800
довжина 2 180 1050