Чистка обличчя

facial-treatmentsЧистку обличчя можна порівняти зі штучним диханням — звільнені від сальних пробок пори з ентузіазмом засвоюють кисень і вологу, ефективно реагують на процедури щодо подальшого догляду маски, масаж.

Одним з популярних методів чищення залишається класичний ручний (мануальний) спосіб — розширені за допомогою вапоризації (бактерицидної суміші вологої пари з озоном), просто розпарювання або спеціального відкрива пори, які піддаються тиску пальців косметолога, в результаті чого видаляється вміст комедонов і прищиків. Цей спосіб традиційно вважається найбільш ефективним при проблемній та жирній шкірі з множинними дефектами.

В салоні ми проводимо очищаючі балансуючі програми для жирної шкіри та шкіри з акне. (Базовий догляд + чистка) на косметиці Kaetana(Україна) і  Anubis (Іспанія)

Найменування послуги Тривалість, год Вартість, грн
Ультразвукова чистка 2 500
Комбінована чистка 2 500
Голівудська чистка ( вакуумний аквапілінг) 2 1200

Гальванічна чистка або дезінкрустація — глибока чистка обличчя з використанням гальванічного струму. Його слабкі розряди низької напруги спочатку розм’якшують сальні пробки, які потім піддаються дії лугу і, в результаті органічних процесів виходять з пор у вигляді … мила. Відправною точкою методу дезінкрустаціі є той факт, що шкірні забруднення неможливо якісно видалити, попередньо не розчинивши. Дезінкрустація демонструє гарні результати по відновленню структури шкіри, вирівнюванню її рельєфу і зменшення товщини верхнього шару епідермісу, після вугрової хвороби і акне. Вдаватися до гальванічної чистки слід із суворо обмеженою частотою. Гальванічну чистку не застосовують при вітиліго і ряді інших шкірних захворювань.

Вакуумна чистка обличчя – це один з видів апаратного чищення шкіри обличчя. Проводиться процедура з використанням спеціального апарату. Принцип чистки полягає в тому що за допомогою спеціальної насадки нагнітається повітря з негативним тиском на шкірі обличчя. Сила, потужність вакууму регулюється в залежності від зони, де відбувається дана процедура (лоб, щоки, підборіддя…)

Показання до проведення будь-якої чистки механічної чи апаратної
— жирна та комбінована шкіра
— жирна себорея
— чорні крапки на обличчі
— схильність до розширених пор
— схильність до утворення акне

Вибір способу чистки та косметики проходить тільки після консультації з косметологом

В результаті чистки проходить:
— регуляція роботи сальних залоз
— очищення шкіри
— видалення комедонів
— видалення запальних елементів
— зволоження шкіри
— захист шкіри

Періодичність процедури чистки – 1 раз в місяць (класично), але в кожному конкретному випадку суто індивідуально в залежності від стану її типу шкіри та її потреб.

Рекомендовано:
— для сухої шкіри – 1 раз в 3 місяці
— для чутливої шкіри рекомендовано апаратна чистка в поєднанні з засобами для домашнього догляду.
— для нормальної шкіри 1 раз в 1-2 місяця
— для жирної і комбінованої шкіри 1 раз в місяць
— для проблемної шкіри з акне 1 раз на місяць, або по показах 1 раз в 15-20 днів.

Процедура застосовується не лише для чистки обличчя, але і для чистки зон декольте та спини.

Після процедури спостерігаються хороші та стабільні віддалені результати при умові правильного домашнього догляду.