Нарощення вій

Кожна жінка мріє про прекрасні виразні очі, глибокі і сяючі,  неначе нічне море при світлі зірок. А вії неодмінно мають бути густими, довгими та пухнастими. І якщо таких вій немає від природи, то скільки б ви їх не фарбували дорогою тушшю, скільки б не підкручували – ефекту «поцілунку метелика» не досягнете. Але прогрес як такий в області косметології, не стоїть на місці. Для вирішення проблеми тонких і рідких вій в Голлівуді виникла нехитра методику по нарощуванню вій.

Яким віям надати перевагу — натуральним чи штучним? Тут потрібно розставити пріоритети. Що для вас важливіше: ціна чи якість/здоров’я? Натуральні вії дорожчі, адже при використанні штучних нейлонових волокон при попаданні волосинки в око є ризик виникнення алергії.

Переваги нарощених вій:
— погляд стає чарівним, очі красивими, а вії довгими і густими;
— немає необхідності кожен ранок наносити туш, а потім змивати вечорами, оскільки вони й так виглядають виразно;
— якщо ви раптом надумаєте «зронити» сльозу, або просто вирішите поплавати в басейні, то не треба турбуватись про туш, що потекла;
— не потрібно завивати вії, так як вони вже злегка підкручені;
— немає ніяких медичних протипоказань для проведення цієї процедури, за винятком випадків, при яких спостерігається індивідуальна непереносимість складу клею;
— оскільки вони наклеюються на волосинки а не на повіки, то немає ніякого ризику залишитися без вій;
— крім всього іншого, вії дозволяють візуально змінити форму очей. Наприклад, надто вузькі очі будуть здаватися ширшими, а надто круглі очі – більш витягнутими, якщо правильно добрати довжину вій.

Нарощення вій Час (хв) Вартість (грн)
Нарощення куточка ока 20-60 200
Неповний об’єм 60-120 250
Повний об’єм 120-210  350
Корекція нарощених вій
Неповний об’єм  60-90 150-200
Повний об’єм 90-150 150-200
Зняття нарощенних вій 20-60 50-80
Зняття вій при повному нарощенні у нас через 4 тижні безкоштовно

Нарощені вії носяться в середньому 2 місяці, багато чого залежить від фаз росту Ваших рідних вій і від догляду за віями. Але, для підтримування первісного об’єму необхідно проводити корекцію кожні 2-3 тижні. Адже життєвий цикл звичайної вії 60-90 днів, вії випадають з періодичністю 20 днів

Ми працюємо з віями, які створенні з шовку, хутра норки, соболя, виробництва США — Lashes. Вії цієї фірми вирізняються гнучністю, довжиною та блиском, які додають чарівності будь-якому погляду.

Якщо ви вирішили влаштувати собі маленьке свято, або підкорити всіх чоловіків навколо своїм надзвичайним поглядом, а при більш тісному спілкуванні — секретом «поцілунку метелика», то відправляйтесь в наш салон. І вже тоді — «плескайте віями, і злітайте…»