Інфрачервона сауна

infra_1Наша інфрачервона сауна виготовлена з червоного канадського кедра. Це дерево має властивості природного антисептика та антибіотика. Серцем інфрачервоної кабіни є нагрівні елементи. Вони працюють в довгохвильовому діапазоні інфрачервоного спектру, виділяючи так звані «промені життя» — дуже корисні для людського організму.

Всього лиш 30-хвилинна процедура в інфрачервоній тепловій сауні надасть Вам величезний заряд бадьорості, виведе разом з потом шлаки та токсини, зніме втому. При тому що в кабіні нормальна температура 40-55С, а кількість потовиділення під час сеансу в 2-3 рази більша ніж у звичайній сауні, тай склад його інший (80% рідини і 20% шлаків проти 95% рідини і 5% шлаків), що свідчить про більш глибоку очистку організму.

В дійсності інфрачервона сауна — це унікальна річ.
Безпосередній прогрів організму підвищує температуру тіла (не шкіри) до 37,5С що приводить до посилення периферичного кровообігу, проходить інтенсивний притік крові до м’язів, чи «розігрів м’язів». Розширення кровоносних і лімфатичних судин призводить до фізіологічного «видалення» підшкірних целюлітних відкладень. Крім того, сам процес потовиділення вимагає від людського організму значних затрат енергії. По розрахункам, півгодинний сеанс дозволяє «спалити» від 600 до 2400 калорій. Активізація циркуляції крові в шкірному покриві під дією проникаючого інфрачервоного випромінення приводить до розширення й очищення пор шкіри. Видаляються ороговілі клітини, шкіра стає гладкою, пружною потовиділення відкриваються навіть ті пори, що не функціонували багато років. Покращується колір обличчя, розгладжуються зморшки…

Ви зацікавились? Хочете відчути цей чудодійний ефект? Тоді приходьте до нас!

1 година 300 грн

49586-720Правила прийняття ванн
1. тривалість прийняття ванни — 30-60хв
2. Попередньо бажано прийняти душ
3. Висохнути, або витертись насухо
4. Тривалість розігріву кабіни 20хв
5. Температура приблизно 40-55С
6. Використовувати підстилку для сидіння
7. Розслабитись сидячи, або лежачи
8. Регулярна зміна положення тіла
9. Заключний теплий душ
10. Вживати напої збагатчені мінеральними речовинами
11. Прекрасне доповнення масаж після сеансу
12. Після процедури: прогулянка по свіжому повітрю (остерігатись переохолодження)
13. Застосування: 1-3 рази на тиждень

Додаткові засоби (одноразові) Ціна (грн)
Тапочки 3
Трусики 2
Шапочка 2