УВАГА‼️‼️‼️ У НАС НОВА ПРОЦЕДУРА — КЕРАТИНОВЕ ВИРІВНЮВАННЯ ( Global Keratin)😀

У сучасній гонитві за привабливим і здоровим волоссям незамінним помічником багатьох дівчат став кератин. Засоби на його основі дозволяють відновити пошкоджені пасма, утримати вологу всередині і запобігти січенню. Безпечний склад, відсутність хімічного впливу, довгий результат — все це безперечні переваги популярної процедури, зробити яку пропонує наш салон краси СКАРАБЕЙ😘💖💖💖.
Кератинове вирівнювання: опис процедури💫💫💫
Перед початком випрямлення волосся ретельно промивається спеціальним шампунем, який відкриває лусочки на поверхні волосся. За рахунок цього молекули кератину проникають глибоко всередину їх структури. Потім волосся поділяють на тонкі прядки, і відступаючи невелику відстань від коренів, на кожну з них наносять засіб з високим вмістом кератину.

Після того, як весь обсяг оброблений, волосся обдуваєтся феном і випрямляється праскою. Цей процес проходить при досить високій температурі, що дозволяє кератину повністю розплавитися і надійно запечататися в пасмах, надаючи їм ідеальну м’якість і дзеркальний блиск.

Global Keratin: переваги і особливості🤔
Кератинове вирівнювання «Глобал Кератин» також називають бразильським. Воно виконується за допомогою професійної продукції американської компанії GKhair (Global keratin) і підходить для будь-якого типу волосся. Ефект видно вже після першого застосування і з кожним наступним разом він посилюється, так як волосся поступово насичується кератином, позбавляючись від пористості і пухнастості. Пасма стають доглянутими і здоровими: при цьому поліпшується не тільки їх естетичний вигляд, але і зміцнюється структура.

Запорука успішного кератинового лікування — застосування професійної косметики і знання основних правил. При грамотному дотриманні техніки процедура триває всього пару годин, а результат після неї зберігається на кілька місяців. Досвідчені майстри, якісний оригінальний матеріал і приємна атмосфера — все це чекає на вас в салоні краси СКАРАБЕЙ💙💚🧡. Довіряючи своє волосся нам, ви можете бути впевнені у відмінному результаті👍!